Co nowego w PROW?

Z myślą o internautach odwiedzających naszą stronę, zebraliśmy informacje o naborach oraz ciekawostki związane z PROW. Zapraszamy do lektury!

1. Do 14 grudnia trwają szkolenia dla beneficjentów działań PROW 2014-2020:„Premie dla młodych rolników” i „Restrukturyzacja małych gospodarstw". Sprawdź terminy spotkań [kliknij – link].

2. Jeżeli nie zarejestrowałeś w Krajowym Systemie Ewidencji Producentów prowadzonym przez ARiMR (EP), możesz do 31.08.2018 r. posługiwać się numerem Centralnego Rejestru Przedsiębiorców. W jaki sposób? Dowiesz się tego na stronie [kliknij – link].

3. 22 listopada 2017 r. odbyło się VIII posiedzenie Komitetu Monitorującego Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Poprzedziło je spotkanie roczne z przedstawicielami Komisji Europejskiej, omawiające postępy we wdrożeniu Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 (PROW 2014-2020). Co ustalili ich uczestnicy? Tego można dowiedzieć się klikając w link.

4. O wsparciu na tworzenie grup i organizacji producentów opowiada Paweł Żuk - zastępca dyrektora Departamentu Działań Społecznych i Organizacji Producentów [kliknij – link].

5. Zajmujesz się wytwarzaniem produktów lokalnych i chcesz dowiedzieć się więcej o  etykietach, lecz boisz się zapytać? Weź udział w jednym z czterech bezpłatnych szkoleń o etykietowaniu. Organizuje je Sekretariat Regionalny KSOW. O terminach i miejscu dowiesz się klikając w link.